KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 14204413
nr 1420 4413
Astrid Sylwan
(f. 1970), Sverige
Färgetsning, Signerad, numrerad 44/70, "I". Bildmått: 24,5x24,5, yttermått inklusive ram: 56x42 cm
Astrid Sylwan, svensk målare född 1970.
Utrop:
2.600 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 27 september 2021
kl 20:52:51
27/9 19:58:35
2.000 kr
27/9 20:47:51